• Wpisów: 277
 • Średnio co: 4 dni
 • Ostatni wpis: 2 lata temu, 10:34
 • Licznik odwiedzin: 16 601 / 1320 dni
 
serpentard210
 
Byłam w piątek na Zootopi razem z wycieczka z kościoła. Film był spoko, opowiada on o króliczce Judy Hoops która od dziecka marzy by zostać policjantką i po mimo trudności losu i wszystkich przeciwieństw spełnia marzenie. Po ukończeniu szkoły policyjnej jako najlepsza uczennica, postanawia wyjechać do wielkiego miasta gdzie ma szanse osiągnąć sukces. Przez przypadek poznaje lisa Nicka, z którym potem będzie mieć wiele przygód przy łapaniu przestępcy, który poznał pewną wydrę, podczas poszukiwań odkrywają że sprawa jest poważna i połączona jest ze zniknięciem wielu innych zwierząt. Film ma przekazać kilka ważnych rzeczy, min. Główna bohaterka ma przekazać że nawet jeśli nikt nie wierzy że ci się uda, to i tak należy dążyć do spełnienia swoich marzeń. Nick ma nas nauczyć że nie warto wierzyć przesądom, ani w to co mówią o tobie inni, samemu trzeba wiedzieć jakim się jest. Wice burmistrz (nie dajcie się zwieść słodkiemu futerku!) pokazuje że nie powinno dać się traktować się bez szacunku, a potem mieć o to pretensje, jeśli raz na coś pozwolimy to musimy się pogodzić z konsekwencjami. Ogólnie film spoko, moją ulubioną postacią jest Nick, może dlatego że kocham lisy, może dlatego że kocham spryt, albo tak po prostu.

PS.: Końcówka z Flashem najlepsza!!!

14238.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Tu się z tobą zgodzę, styl animacji jest świetny! Podoba mi się też to jak zaprojektowane zostały budynki w Zootopii, ktoś się musiał natrudzić, ale efekt jest boski!!!
   
 •  
   
  Zawsze chciałam się wybrać na ten film, a w spoilerach ten Flash był rozwalający! XD
  Jeśli chodzi o spoilery, to Judy, wydaje mi się najlepszą postacią, jest słodka i energiczna, ale reszta też jest fajna! Podoba mi się styl animacji c: